76

Skoki tandemowe

skoki-tandemowe-8Dla ludzi, którzy marzą o skoku ze spadochronem, ale nie chcą uczestniczyć w specjalnym kursie dla skoczków wiele aeroklubów ma specjalną ofertę. Skoki tandemowe, czyli skok z instruktorem, który zrobi za nas wszystko co trzeba w powietrzu. Jeśli nie jesteśmy pewni, że chcemy skakać ze spadochronem skoki tandemowe są doskonałym rozwiązaniem. Pozwalają nam sprawdzić czy na pewno chcemy skakać ze spadochronem oraz czy będziemy w stanie zrobić to samemu.

Sam skok ze spadochronem wiąże się o niesamowitymi emocjami, które nie sposób nawet opisać osobie, która tego nigdy nie robiła. Wrażenia po skoku są niesamowite i na pewno nie będziecie żałować jeśli spróbujecie. I nie ważne czy będzie to skok w tandemie czy wasz pierwszy samodzielny skok. Wrażenia są niesamowite. I potwierdzi to każda osoba, które kiedykolwiek skakała ze spadochronem.
Jeśli macie ochotę poczuć adrenalinę i przeżyć coś absolutnie niesamowitego poszukajcie w Internecie ofert aeroklubów w waszej okolicy. Spróbujcie, a będziecie zachwyceni. I na pewno nie będziecie żałować.

Podobne wpisy o rekreacji i turystyce:

About the author: