99

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Skoki z nieba
Latem popularną formą spędzania czasu jest między innymi spadochroniarstwo. Ludzie próbują tej ciekawej formy rozrywki i już na początku wakacji zapisują się na różne kursy i szkolenia. Ostatnio bardzo popularne są kursy i szkolenia spadochronowe AFF. Ta metoda pozwala w szybki i bezpieczny sposób osiągnąć najwyższe możliwości skoków.
Kurs taki składa się z części teoretycznej i praktycznej. Podczas teorii dowiadujemy się w jaki sposób powinniśmy przemieszczać się w powietrzu, natomiast praktyka to wykonanie 6-8 skoków.
Skaczemy z wysokości 4000 m, co daje nam swobodne szybowanie w przestworzach. Każdy skoczek wyposażony jest w osprzęt jak najlepszej jakości. Natomiast wszystko polega na tym, że skoczek jest kierowany przez radio z ziemi. Instruktor cały czas informuje go co ma robić. Przy tym każdy skok jest filmowany i potem szczegółowo omawiany.
Dzięki tej metodzie spadochroniarzem można stać się już w ciągu 2 lub 3 weekendów. Zdajemy egzamin i otrzymujemy odpowiedni certyfikat, który pozwala nam skakać ze spadochronem.

Podobne wpisy o rekreacji i turystyce:

About the author: