154

Organizacja imprez – Ostrów Świętokrzyski

organizacja imprez (4)Bombowe urodziny
Każde dziecko w pewnym momencie pyta rodziców, czy może zaprosić swoich kolegów czy też koleżanki na swoje urodziny. Rodzice często są tym przerażeni. Z jednej strony cieszą się, że dziecko ma przyjaciół, z drugiej boją się wszelkich szkód oraz hałasu, które mogą powstać podczas zabawy.

Idealnym wyjściem jest zwrócenie się do firmy, której specjalnością jest organizacja imprez. Musimy się tylko zastanowić, jak chcemy, by wyglądały urodziny naszego dziecka.

Przede wszystkim należy zdecydować, ile dzieci przyjdzie na imprezę. Następnie- czy wybieramy godziny popołudniowe i lekki poczęstunek jak lody czy podwieczorek, czy może przed południem albo w południe? Ważne jest także, aby określić, jakie atrakcje chętnie byśmy widzieli. Mogą to być np. :występ klowna, czarodzieja, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków albo różne gry. Można także poprosić o imprezę tematyczną- wtedy wybieramy temat np. piraci i animator prowadzi całe urodziny i wszystkie zabawy związane z tym tematem- często także wystrój sali i ubrania dla dzieci powiązane są z tematem przewodnim.

Podobne wpisy o rekreacji i turystyce:

About the author: