92

Obozy młodzieżowe – Ostrów Świętokrzyski

obozy młodzieżowe (4)Obozy dla niepełnoletniej i pełnoletniej młodzieży
Obozy młodzieżowe są najlepszą alternatywą spędzenia czasu na poznawaniu nowych osób, dobrej zabawy jak i niesamowitej rozrywki. Obozy możemy skategoryzować na różne części. Od 10-14lat – 15-17lat lub od 18-24lat. W każdej kategorii będzie inny plan przewodni jak i opiekunowie w przypadku kategorii poniżej 18lat.

Młodzież powyżej 18 lat może liczyć na nocne szaleństwa w klubach, świetnej zabawie i poznawanie ludzi z całego świata. Odpowiedzialni są sami za siebie. Mają opłacone; pobyt w hotelach, świadczenia konsumpcyjne tj. śniadania , obiady i kolacje w zależności od ilości noclegów. W zależności od organizatora przejazd autokarowy jest już w cenie.

Młodzież poniżej pełnoletności ma zapewnioną opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i opiekę pilota. Zwiedzanie poszczególnych miejsc odbywa się według programu który został wcześniej przygotowany.
Nie ma tutaj miejsca na nudę. Zabawy integracyjne zwężą więzi dzieci jak i wspólnie będą brały udział w atrakcjach przygotowanych przez organizatora.

Podobne wpisy o rekreacji i turystyce:

About the author: